עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

לא רק מרכולים: גם חנויות ומרכזים מסחריים עשויים להיסגר בשבת

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 ינואר 2018
לפי נתוני צ'מנסקי בן שחר, עולה כח נתח המכירות בשבת במרכזים מסחריים הפועלים בשבתות משמעותי מאוד. המכירות בשבת הן 30%-20% מהמכירות של חנויות אופנה הפעולות במרכזים מסחריים הפועלים בשבת

"חוק הזוי שיעשה טוב רק לחברות הדלק ולשחקניות הגדולות"

שני מוזס, גלובס
 ינואר 2018
הצרכנים והפיצוציות ישלמו את המחיר של חוק המרכולים: תמיר בן שחר מחברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, שייעץ בעבר לחברות הדלק שמפעילות חנויות נוחות, טוען כי "ייווצר מצב אבסורדי שיש פיצוציה סגורה - ו-200 מטר ממנה חנות נוחות בתחנת דלק פתוחה"

דצמבר הכה בקניונים: הפדיון השנתי ירד ב-3%

אורנה יפת, כלכליסט
 ינואר 2018
"בכל שנה מתווספים 45-50 אלף משקי בית בישראל, וביחד עם הגידול בצריכה זה מאפשר תוספת של 250-200 אלף מ"ר שטחי מסחר בכל שנה, אבל בפועל בונים הרבה יותר. זה מחייב את בעלי המרכזים המסחריים כל הזמן לייצר אסטרטגיות שיווקיות מעודכנות" אומר תמיר בן שחר

עוד לפני אמזון: 2017 הסתיימה בירידה של 3% במכירות הקניונים המובילים

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 ינואר 2018
לפי נתוני חברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, ב-2017 הוציאו הישראלים 2.5-3 מיליארד שקל על קניית מוצרי אופנה באינטרנט, בעיקר באתרים בינלאומיים, והירידה במחירי הטיסות הביאה לכך ש-1.1 מיליארד שקל נוספים הוצאו על קניות בחו"ל - מה שהותיר 15 מיליארד שקל בלבד לשוק האופנה הישראלי

2017 שנה של שיאים וסערות

יעל שינקר, דגנית בלבן וטלי גלייצר, כלכליסט
 דצמבר 2017
13 קניונים נפתחו השנה לפי נתוני חברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר

בעיטת פתיחה: כך מתכננים האחים ניסנוב לחדור לשוק הפארם

שני מוזס, גלובס
 דצמבר 2017
רואים שמדובר בגורם שלא בא מהענף אלא מסתכל עליו מבחוץ", אומר ל"גלובס" תמיר בן שחר, על המהלך שנועד לעבוד על התשתית שנשלטת כיום על ידי קופות החולים בלבד. "זה מראה על חשיבה יצירתית וזה יכול לייצר להם בידול ממשי. זה עשוי להגדיל את הטראפיק לבית המרקחת באופן משמעותי. מהלך כזה חוסך את כל התהליך עבור הלקוח, ומקטין את היתרון שיש לקופות החולים כמונופול"

משבר הלואו קוסט: החברות שהפחיתו את יוקר המחייה מתקשות לשרוד

אבי עמית, חדשות 10
 דצמבר 2017
לדברי תמיר בן שחר "יש את הפרימיום, המחירים היקרים, יש את ה"מאס מרקט" ויש את שוק המחיר. בשוק המחיר אתה אומר לצרכן, אצלי אתה תקבל את המוצר במחיר הכי זול שאני יכול למכור לך ואני עדיין ארוויח"

אפקט אמזון: כך נערכות עזריאלי, פוקס ושופרסל לתחרות מחו"ל

הדר קנה, The Marker
 דצמבר 2017
"כיום לוקח לדואר הרבה זמן יחסית לבצע משלוחים", אומר תמיר בן שחר. "אם יש מישהי שעושה את זה אחרת זו אמזון, שיודעת לספק משלוחים בתוך 24 שעות. בחלקים מסוימים בארה"ב ניתן לקבל את החבילה בתוך שלוש שעות מרגע ההזמנה. אם אמזון תיכנס ליש­ראל, אני מעריך שהיא לא תשתמש בדואר כמפיץ, והדואר יצטרך להפוך את עורו כדי להתקרב אליה"

מגדל רכשה את סטריט מול ברמת ישי ב-192 מיליון שקל; "המשימה לא תהיה פשוטה"

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 דצמבר 2017
"זהו מרכז מסחרי ביישוב קטן המשרת בין היתר את הסביבה הכפרית סביבו, שכבר היום מתחרה במרכזים הקרובים אליו כמו אלונים של אמות, מרכז ג'י ביקנעם ומרכז ביג ביקנעם", אומר תמיר בן שחר . "מחיר הקנייה של 13 אלף שקל למטר מצביע על נתוני תפקוד שאינם גבוהים"

האינטרנט ירוקן את הקניונים: מי ישרוד ומי יישאר בחוץ

עדי דברת-מזריץ The Marker
 דצמבר 2017
דירוג הקניונים של TheMarker וצ'מנסקי בן שחר מגלה אילו מהם ייכנעו למצב הקיים - ואילו מצליחים להתאים את עצמם לשוק המשתנה

הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים